• %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1178
  % -0,47
 • € EURO
  9,5498
  % -0,41
 • £ POUND
  11,2663
  % -0,41
 • ¥ YUAN
  1,2367
  % -0,46
 • РУБ RUBLE
  0,1063
  % -0,42
 • BITCOIN
  468161,267
  % -0,54
 • BIST 100
  1.438,35
  % 0,57
 • %
 • $ DOLAR
  8,1178
  % -0,47
 • € EURO
  9,5498
  % -0,41
 • £ POUND
  11,2663
  % -0,41
 • ¥ YUAN
  1,2367
  % -0,46
 • РУБ RUBLE
  0,1063
  % -0,42
 • BITCOIN
  468161,649
  % -0,54
 • BIST 100
  1.44
  % 0,57

Uzmanlar Kredi Güvenilir Mi?

Uzmanlar Kredi Güvenilir Mi?
blank

Uzmanlar Kredi Güvenilir Mi? Hizmetleri Nedir? Neleri Kapsar?


Uzmanlar Kredi Güvenilir Mi
?; 2014 yılı Aralığında kurulmuş, finans sektöründe alanında uzman kadrosu ile yerini belirlemiş ve yetkili bir hizmet veren yasal bir kredi danışmanlık şirketidir. Uzmanlar Kredi, Vergi Dairesi’ne kayıtlı bir kuruluştur. Tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya, sizlerin menfaatlerine önem vererek en iyi şekilde hizmet etmeye kendini adamıştır. Sektör içerisinde maddi kazanç odaklı olmayan Marka Tescilli Tek ve En Büyük kredi danışmanlık şirketidir.

Uzmanlar Kredi Güvenilir Mi? Sizlere en kolay ve rahat kredi çekme imkanı sunmakta.Uzmanlar Kredi , Borç kapatma kredisi , Konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi ile ilgili isteklerinize en hızlı şekilde yanıt verir ve sizin için en uygun krediyi seçer. Yıllardır finans sektöründe çalışan deneyim sahibi ekipleri sayesinde aklınıza gelebilecek her türlü sorunu çözmeye çabalar.

Uzmanlar Kredi Hizmetleri

Uzmanlar Kredi Hizmetleri; Evet kredi çekmek çoğu zaman düşündüren bir eylem haline geldi. İhtiyaçlarınızı gidermede ya da toplu bir şekilde para bulmakta zorlandığınız zamanlar elbette olacaktır. Eskisi gibi aile bireylerinden ya da yakın kişilerden borç istemek de sıkıntılı bir hale geldi. Bu sebeple bankalara olan ihtiyaçlar da git gide artış gösterdi. Sunulan kredilerde de bankalar tarafından çeşitli şartların karşılanması istenmektedir.

Bazen şartların karşılanamaması sebebiyle kredi çekmek de zor bir durum haline gelmeye başladı. Sizleri bu zor durumun içinden çıkarmak, finans sektörüyle alakalı bilgilerinizi artırmak amacıyla da kredi destek ekipleri ve danışmanlık hizmetleri sunulmaya başlandı. Kredi danışmanları sizlere en uygun krediyi seçer, kredi başvurunuzda yardımcı olur,rahat bir ödeme yöntemini sizin için hazırlar ve kredi kullanımınızı sizin için kolaylaştırırlar. Uzmanlar Krediye Güvenin.

 

Uzmanlar Kredi İle Güvenli Bir Şekilde Kredi İşlemlerinizi Halledebilirsiniz

Kredi danışmanlarının bankalarla olan ilişkilerinizde bu kadar önemli bir rol oynaması, onlara olan güveninizin tam olmasını gerektirir. Bu sebeple kurulan Uzmanlar Kredi ile güvenli bir şekilde kredi işlemlerinizi halledebilirsiniz.
Uzmanlar Kredi danışmanlarının sizlere sağladığı en büyük fayda sizin için en doğru krediyi seçmektir. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan krediyi sizin için araştırır ve size sunar. Bu sayede zorlanmadan ödeyebileceğiniz krediyi kullanarak ihtiyaçlarınızı kısa sürede giderebilirsiniz.

Banka banka gezmenize gerek kalmadan sizin için en uygun kredi hangi bankada ise onu size sunabilir. Bankanın seçtiğiniz kredi için gerekli gördüğü şartları sizin sağlayıp sağlayamadığınızı kontrol eder ve oluşabilecek sorunları ortadan kaldırmayı amaçlar. İstediğiniz krediye sizi yormadan ve uğraştırmadan ulaşmanız için çabalar.
Kredi çekmek için gerekli şartları taşıyamıyorsanız da merak etmenize gerek yok. Bu durumdan nasıl kurtulabileceğinize dair uzman ekibimiz tarafından hazırlanılan yazıları okuyabilir ya da direkt olarak danışmanlık hizmetine başvurabilirsiniz.

Uzmanlar Kredi Aynı Zamanda Kredi

Uzmanlar Kredi Kimdir? Aynı zamanda kredi çekmek için KKB (Kredi Kayıt Bürosu) puanınızın yetersiz olması durumunda size yeterli puanı almanız için doğru yöntemi göstererek kredi çekmenizi kolaylaştırır. KKB puanı ya da kredi notu olarak adlandırılan puan sistemi bankalarla aranızdaki iletişimi belirleyen bir sistemdir. Kredi notunuz düşükse bankalar ile aranız kötü, kredi notunuz yüksekse bankalarla aranız iyi demektir. Kredi çekme esnasında kredi notunuz önemli bir husustur ve olumsuz yönde etkileyebilir. Bu nokta da kredi danışmanlarının ne kadar önemli olduğunu tekrar belirtmektedir.

Uzmanlar Kredi Güvenilir Mi?, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından bankalara uygulanan faiz oranlarını güncel olarak takip etmektedir. Bu sayede de size sunduğu kredilerden yararlanırken hesaplamalarınızla ödemeleriniz arasında herhangi bir farklılık olmayacaktır.

Uzmanlar Kredi danışmanlığının sizlere sağladığı bir diğer fayda da iflası önleyici biçimde bir çalışma sağlıyor olmalarıdır. İflas, kişinin kira gibi, düzenli ödenen vergiler gibi, kredi ve kredi kartlarının minimum ödeme tutarları gibi, faturalar ve çalışanların maaşları gibi giderlerin ödenemediği duruma denir. Bu nedenle çekeceğiniz doğru kredi ile borçlarınızı ödeyememe gibi bir durum ortadan kalkacağı için size sağladığı fayda oldukça büyüktür.

Kredi Başvurusunda Bulunmanın En Kolay Yolu

Kredi başvurusunda bulunmanın en kolay yolu internet üzerinden başvuru yapmaktır. Fakat başvuru aşamasında sizden kimlik bilgileri isteneceği için güvenilmeyen bir siteden yapacağınız başvuru sebebiyle olumsuz sonuçlar doğabilir. Bu nedenle kredi danışmanlık sitelerine güvenmek zor gelebilir. Eğer iyi bir araştırma yapmışsanız, Uzmanlar Kredi’nin sizin için ne kadar doğru bir şirket olduğunu anlamışsınızdır. Uzmanlar Kredi tarafından gizli tutulan bilgileriniz, üçüncü şahısların ulaşamayacağı biçimde koruma altına alınmaktadır.
Bu konuda Kişisel veri politikamızı ve Aydınlatma metnimizi okuyabilirsiniz.Gizli kalmasını istediğiniz bilgileri saklar ve 6 ay sonrasında İhma ederiz. Bu nedenle gönül rahatlığıyla kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu kapsamda alınan teknik tedbirler şunlardır:

Web sitesinde gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır.
Web sitesinde gerekli aydınlatma metinleri bulunmaktadır.
Web sitesinde SSL sertifikası bulunmaktadır.
Web sitesi Türkiye lokasyonlu bir sunucuda tutulmaktadır.
E-posta hizmeti için yerli sunucular kullanılmaktadır.
Bilgisayarlarda antivirüs yazılımları mevcuttur.

Krediler ve Banka İşlemleri

Krediler ve banka işlemleri ile ilgili aklınıza takılabilecek pek çok soru vardır. Uzmanlar Kredi sitesinde sizler için hazırlanan yazılar ile bu sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Maddi kazanç sağlamak amacıyla değil, sizlerin finansal işlemlerinizde sorun yaşamamanız adına sizi bilgilendirme amacıyla çalışan bu ekip ile siz de yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz.

Uzmanlar Kredi’nin en büyük başarısı siz müşterilerin memnuniyetidir. Edirne ve İstanbul’da olmak üzere 2 şubeye sahiptir. İnternet aracılığıyla 81 ildeki müşterilere hızlı ve kolay bir şekilde hizmet verme anlayışına sahiplerdir. Bugüne kadar edindiği bilgi birikimini sizlere aktarmayı ve sizlerin faydaları için kullanmayı görev edinmişlerdir.

Uzmanlar Kredi Danışmanlık Şirket’inin Sunduğu Kredi Hizmetleri

Kredili Mevduat Hesabı
Kredi Kartı
Tüketici Kredileri
Konut Kredileri
KOBI Kredileri
Ticari Krediler
Bireysel Krediler
Taşıt Kredisi
İhtiyaç Kredisi
Tarım Kredisi
Hibe Kredisi
Geri Ödemesiz Krediler
Esnaf Kredisi

Uzmanlar Kredi’nin Sunduğu Danışmanlık ve Destek Hizmetleri

Kredi raporunuzu gözden geçirme
Bütçe yapmak
Borç Yönetim Planı Tasarlama
Para yönetimi
Avantajınıza en uygun kredi kullandırmak
İflas danışmanlığı
Bireysel Kredi danışmanlığı

Kredi danışmanlık şirketleri

Uzmanlar Kredi : Kredi Danışmanlık şirketleri yukarıda sayılan nedenlerden ötürü oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bu durum da kredi danışmanlık şirketi seçmek konusunda kafa karışıklığı yaşamanıza sebep olabilir. Önemli bir işle ilgili herhangi bir bilginiz ya da tecrübeniz yoksa o işi bir uzmanın ellerine bırakmalısınız. Eğer kredi konusunda bir desteğe ihtiyacınız varsa tercihiniz Uzmanlar Kredi olmalıdır. Uzmanlar Kredi, yaşadığınız sorunun büyüklüğüne ya da küçüklüğüne, çekmek istediğiniz kredinin miktarının azlığına ya da çokluğuna bakmadan sizlere danışmanlık hizmeti vermektedir. Kendi çıkarlarından ziyade sizin çıkarlarınızı ön planda tutarak yaptığınız işlemlerin sonucunda mutlu olmanızı amaçlar.

Uzmanlar Kredi bu beklentilerin fazlasını da karşılamaktadır.

Kredinizi çekebilmeniz için uygun ortam ve koşulları sağlamanıza, ihtiyaçlarınıza yönelik kredi miktarı ayarlamanıza, bütçenize göre seçmeniz gereken kredi limitini seçmenize, ödemenizde büyük kolaylık sağlayacak faiz oranları ve vade seçeneklerini bilmenize, ödeme planı hazırlayıp aylık gelirinizden size kalan miktar ile geçinebilmenizi sağlamaya yardımcı olur. Kredi notunuzu ideal seviyede tutarak bir sonraki kredi işlemlerinizde daha rahat etmeniz için çaba gösterir. Uzman ve tecrübeli kadrosu ile sizi en iyi şekilde anlar ve isteklerinize hızlı bir şekilde cevap verirler. Müşterileri ile ilişkilerini en iyi seviyede tutarak onların yorumlarına göre kendilerini geliştirirler.

Uzmanlar Kredi Kimdir? Bir kredi danışmanlık şirketinden beklentileriniz ne ise Uzmanlar Kredi bu beklentilerin fazlasını da karşılamaktadır.