• %
 • AMERIKAN DOLARI
  7,5161
  % -0,72
 • € EURO
  8,9720
  % -0,98
 • £ POUND
  10,4769
  % -0,71
 • ¥ YUAN
  1,1562
  % -0,48
 • РУБ RUBLE
  0,1029
  % -0,41
 • BITCOIN
  422997,303
  % -7,24
 • BIST 100
  1.563,42
  % 0,39

Kredi Başvurusu Uzmanlar Kredi

Kredi Başvurusu Uzmanlar Kredi
blank

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi Başvurusu Uzmanlar Kredi İhtiyaçlarınız git gide arttı mı? Nakit sıkıntısı çektiğiniz için bu ihtiyaçlarınızı karşılamakta zorlanıyor musunuz? Kredi çekmeye karar verdiniz ve nasıl başvuracağınızı mı bilmiyorsunuz? Endişe etmenize hiç mi hiç gerek yok. Şimdi size kolaylıkla ve rahatlıkla nasıl kredi başvurusu yapacağınızı ayrıntılı şekilde anlatacağız.
İlk olarak kredi çekmeye karar vermişseniz, kredi başvurunuzun banka tarafından onaylanması için belli bazı şartları karşılamanız gerekir. Şartları karşıladığınız müddetçe kredi çekmeniz kolay olacaktır. Sırada bütçe planı yapmak var. Çekeceğiniz kredinin aylık ödemesini maaşınıza göre seçmelisiniz. Eğer doğru bir planlama yapmazsanız gelir gider dengeniz dağılacak ve muhtemelen kalan para size yetmeyecektir. Bunların planlamasını yaptıktan sonra iş kredi başvurunuzu yapmaya geliyor. Kredi başvurusu yapmanın çeşitli yolları bulunmaktadır. Sizin için bu yolları anlatmaya çalıştık.

İnternetten Online Kredi Başvurusu

Teknolojinin bize en büyük faydası, bir yere gitmeden işlerinizi kolay yoldan halletmeye olanak sağlamasıdır. Bu özellik de teknolojiye hakim bankalar tarafından hizmete sunulmaktadır. Bankaların kendi sitelerinden ya da finansal sektördeki karşılaştırma sitelerinden kredi başvuru formu doldurmanız yetiyor. Bankalarla karşılaştırıldığında karşılaştırma siteleri sizin için daha uygun olabilir diyebiliriz. Bunun nedeni de kredi başvuru formu doldurduktan sonra ihtiyacınıza yönelik pek çok bankanın kredilerini aynı anda sunmasıdır. Bu seçenekler arasından seçeceğiniz krediye başvuru sağlayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. İnternetten başvuru sırasında sizden herhangi bir belge talep etmezler. Ancak başvurunuz onaylanırsa bu belgeler banka tarafından talep edilebilir.
İnternetten başvuru yaparken lütfen dikkat ediniz. Güvenli olmayan sitelerden başvuru yaparak bilgilerinizi paylaşmayınız. Kredi başvurusu için Uzmanlar Kredi’yi tercih edebilir ve danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

SMS ile kredi başvurusu

Banka şubelerine gitmeden kredi başvurusunda bulunmanın bir diğer yolu da SMS ile başvuru yapmaktır. SMS başvurusu genel olarak bankaların belirlediği bir numaraya belirli bir kod kullanarak mesaj atmanız sonucunda yapılıyor. SMS ile kredi başvurusu, internet başvurusu gibi bir ön başvuru olarak kabul edilebilir. Bilmeniz gereken bir nokta da SMS ile başvuru sırasında T.C. kimlik numaranız dışında kimlik bilgileriniz gibi özel bilgiler istenmemekte. Bu nedenle mesaj attığınız numaranın doğruluğunu mutlaka kontrol etmelisiniz.

Şubeden kredi başvurusu

Kredi başvurusu yapmanın en güvenli yoludur. Belirtmekte fayda var ki bankaya gitmeden önce hangi krediyi hangi bankadan seçeceğinizi kararlaştırmış olmanızda büyük fayda var. Sonrasında seçtiğiniz bankaya giderek müşteri temsilcisine ihtiyacınızı ve hangi krediyi seçeceğinizi söyleyerek başvuru aşamalarınıza başlayabilirsiniz. Şubeye gitmeden gerekli evrakları (özellikle kimliğinizi) yanınızda bulundurabilirsiniz. Her banka ilk aşamada istemese de bazıları talep etmektedir.
Kredi başvurusunda en iyi yardımcınız Uzmanlar Kredi olacaktır. Profesyonel destek ekibimizle ihtiyaçlarınızın en kolay ve en hızlı şekilde tamamlanması için çalışmaktayız. Kredinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.