• %
 • AMERIKAN DOLARI
  8,1113
  % 0,37
 • € EURO
  9,6007
  % 0,12
 • £ POUND
  11,2580
  % 0,16
 • ¥ YUAN
  1,2398
  % 0,26
 • РУБ RUBLE
  0,1071
  % 0,31
 • BITCOIN
  449199,126
  % -1,14
 • BIST 100
  1.382,15
  % -0,88

Konut Kredisi Konusunda Tüketicilere Özel İndirimler

Konut Kredisi Konusunda Tüketicilere Özel İndirimler
blank

Konut Kredisi Konusunda Tüketicilere Özel İndirimler Evlenirken sizi biraz uğraştıracak bir adımdır yaşayacağınız evi seçmek. Diğer masrafların yanında bir de ev almak isteyince bütçe de zorlanabiliyor haliyle. Bunun için de akla gelen ilk seçenek kredi çekmek, ama hangi krediyi nasıl çekmek gerektiği de aklı fazlaca kurcalayan sorulardır.

Faiz oranları gözünüzü korkutuyorsa, her bankadan kredi seçeneklerine bakıp bir türlü karar veremiyorsanız, farklı bankalara ait kredileri karşılaştırmak oldukça zorsa lütfen bizi dinleyin:

Uzmanlar Kredi olarak müjdemizi isteriz. Konut Kredisi Konusunda Tüketicilere Özel İndirimler Konut kredisi çekiminde bankalar tarafından siz müşterilere özel indirim kampanyaları başlatıldı. Düşük faiz ve uzun vade imkanlarıyla çekilecek konut kredilerini tercih edebilirsiniz.

Konut Kredisi Ağustos 2020

Konut kredisi, satın almak istediğiniz evi teminat göstererek bankalardan alabileceğiniz bir kredi çeşididir. Satın alacağınız ev ister sıfır ister ikinci el olsun, her türlü konut için bu krediyi çekebilirsiniz.
Konut kredisi çekmenin büyük avantajlarından birisi de uzun vade seçeneklerinin bulunmasıdır. Yani ödeme aşamasında uzun vade seçmeniz durumunda ödeyeceğiniz aylık miktar azalacağı için rahat edersiniz. Fakat faiz işleyeceği için de ödeyeceğiniz toplam para biraz artacaktır. Bunun için kredi çekme aşamasında kredinizin faiz oranını ve vade seçeneklerini karşılaştırmalısınız ve bütçenize en uygun olanını, ödemekte zorlanmayacağınız seçeneği seçmelisiniz.
Konut kredilerinde ikinci el satın alımları için geçerli faiz oranı arttı. Bu güncelleme sonrasında sıfır konutlar için faiz oranı 0.64 ile devam ederken ikinci el konutlar için 0.79’dan 0.87’ye yükseldi.
Bu sebeplerle konut kredisi seçimi önemlidir. Bu seçim sırasında aklınıza takılabilecek sorunlar için kredi danışmanlarına başvurabilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla Uzmanlar Kredi adıyla bugüne kadar kredi işlemlerinizde hep yanınızdayız. Güle güle oturun.

Evinizi Değiştirin

 

Siz de bu tüketiciler için oluşturulan özel indirimlerden faydalanıp ister evinizi değiştirin isterseniz de yeni evinizi satın alın. Kira öder gibi kredi taksiti ödeyip kendi evinizde yaşamanın tadını çıkarın. Kredi seçeneklerini karşılaştırarak sizin için en uygun krediyi biz seçelim. Kim bilir? Belki de hayallerinizin evine kavuşmanıza vesile olmuşuzdur.
Mutlulukla ve huzurla oturmanız dileğiyle.

Kredi ihtiyacınız için hemen şimdi başvurunuzu yapın.

KREDİ BAŞVURU FORMU

Bir önceki yazımız olan Araç Kredisi Konusunda Tüketicilere Özel İndirimler başlıklı makalemizde taşıt kredisi, Araç Kredisi Nasıl Alabilirim ve Kredi Kullan hakkında bilgiler verilmektedir.