• %
 • AMERIKAN DOLARI
  7,9199
  % -0,15
 • € EURO
  9,5120
  % 0,64
 • £ POUND
  10,9956
  % 0,29
 • ¥ YUAN
  1,2147
  % -0,26
 • РУБ RUBLE
  0,1039
  % 0,08
 • BITCOIN
  414220,319
  % -4,33
 • BIST 100
  1.413,86
  % 2,65

Findeks Nedir?

Findeks Nedir?
blank

Findeks Nedir?, bireysel müşteriler ve finansal sektöre hizmet etmek amacıyla kurulmuştur. Kredi kayıt bürosu tarafından hizmete sunulmuştur. Müşterilerine internet üzerinden hizmet veren Findeks’in şubesi yoktur sadece internet üzerinden tek yönlü olarak hizmet vermektedir. Kredi notu bilgilerinizi ve finansal durumunuzu anlık olarak takip edebilirsiniz. Bankalar ile olan geçmişinizi detaylı olarak takip ederek size en güncel finansal durumunuzu fizibilite edebilmektedir. Tabi ki bu işlemler için findeks belirli bir ücret talep etmektedir.

Findeks’in Bireysel Müşteriler İçin Sunduğu Hizmetler

Findeks’in bireysel müşteriler için sunduğu hizmetlerin en başında, kredi notu öğrenme gelmektedir. Kullanmış olduğunuz tüm kredi ve kredi kartlarının tutarları, borçları ve ödemeleri gibi veriler üzerinden hesaplanan kredi notunu sorgulayabilir, son beş yıl içerisinde kapanmış olan kredilerinizin ödeme geçmişini risk raporu sayesinde Findeks’ten görebilirsiniz. Kredi danışmanı hizmeti sayesinde finansal değişimleriniz nasıl kontrol altına alacağınızı uzmanlardan yardım alarak öğrenebilirsiniz. Dünyada olan tüm finansal bilgilerin analizine tek bir ekrandan ulaşabilir, internette size ait kimlik iletişim ya da finansal bilgilerinizin paylaşılması durumunda, Findeks tarafından anında bilgilendirilirsiniz.
Siz değerli ziyaretçilerimiz için konunun araştırmasını derinlemesine yapmış olup, bildiklerimizi paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.
Findeks Nedir?Uzman Destek Nedir isimli yazımıza gösterdiğiniz ilgiden son derece memnun olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Uzmanlar Kredi olarak kurulduğumuzdan bu güne kadar memnuniyet odaklı hizmet verdiğimizi bilmelisiniz.
Yanlış bilinenleri web sitemizi inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Merak Edilenler

Findeks Nedir?Merak Edilenler ; Ziyaretçilerimiz başvuru gönderdikten sonra en çok merak edilen diğer bir konu ise bilgilerimiz nasıl saklanmakta ve ne zaman imha edilmekte.
Bu konuda kvkk politikamızı inceleyebilirsiniz. Tüm süreci baştan sona kadar açık ve sade bir dil ile anlattığımız politikamızı satır başındaki linkten takip edebilirsiniz.

Merak Edilenler olarak Not danışmanı Uzman destek

Merak Edilenler olarak Not danışmanı Uzman destek finans raporu hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
Satın alacağınız rapor şahsi olup tamamen gerçek verilerden elde edilmektedir. Her 21 günde bir notunuz güncellendiği için Uzmanlarımız ile tekrar irtibata geçebilirsiniz. Durumunuzu sorgulatmak için başvuru formundan bize bir form göndermeniz yeterli olacaktır. Bu süreçler içerisinde Avukatlık (İcralık) (kırmızı kalem) her hangi bir durum ile karşılaşmadıysanız şartları oluşturup tekrar işleme alınabilirsiniz.
Uzmanlar Kredi Borçsuz Günler Diler.