• %
 • AMERIKAN DOLARI
  7,5543
  % -0,20
 • € EURO
  9,0582
  % -0,10
 • £ POUND
  10,5665
  % 0,03
 • ¥ YUAN
  1,1630
  % 0,01
 • РУБ RUBLE
  0,1030
  % -0,31
 • BITCOIN
  453687,232
  % -2,47
 • BIST 100
  1.557,39
  % 0,06

EnUygun Konut Kredisi İkinciEl Taşıt Kredisi

EnUygun Konut Kredisi İkinciEl Taşıt Kredisi
blank

EnUygun Konut Kredisi İkinciEl Taşıt Kredisi. Sıfır kilometre ve 10 yaşa kadar olan ikinci el araçlar için 48 aya varan vade seçenekleri bulunur. Ekspertiz süreci ile uğraşmadan ve kefilsiz bir şekilde ikinci el taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Bunun için size en yakın En yakın banka şubesine müracaat etmeniz yeterlidir. Şayet ikinci el taşıt kredinizi bankadan kullanacaksanız bankanın sizden isteyeceği evraklar şöyledir,

Kredi Genel Şartlar

Nüfus cüzdanı fotokopisi,
Son iki aya ait güncel maaş bordrosu (çalışanlar için)
Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
Emekliler için ise maaş cüzdanlarının fotokopisi, kira geliri varsa da kira kontratı ya da tapu fotokopisi
Elektrik, doğal gaz veya su gibi abonelik gerektiren hizmetler. Ve bunlara ait hizmet tarihinden önceki üç ay içerisinde müşterinin adına düzenlenmiş bir faturanın aslı ya da son üç ay içerisinde alınmış İkametgah belgesi
İkinci el araçlar için araç ruhsatı ile en fazla 15 gün önce alımı yapılmış olan araçlar için noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesi şeklindedir.

EnUygun Konut Kredisi İkinciEl Taşıt Kredisi. İngilizce kökenli bir sözcük olan Mortgage, uzun dönem ipoteği olan konut kredisi demektir. Özellikle Avrupa ve Amerika’da yaygın olan mortgage, ailelere 20-30 sene vade ile en uygun konut kredisi imkanı tanımaktadır. Ülkemizde ise 2007 senesinde çıkarılan yasa ile ev sahibi olma konusunda önemli bir kaynak olmuştur.Türkçe’deki anlamsal karşılığı “tutsat” olmasına rağmen bu yabancı ibare bankalar tarafından kullanılmaktadır. Halen güncelliğini koruyan bu sistem bir çok kişiyi sevindirmiş ve ev sahibi yapmıştır.

Son yıllarda çıkarılan yasalar ile hem konut kredileri hem de kredi kartı kullanma sonucunda oluşan borçlanmalarda kredileri yeniden yapılandırma konusu getirilmiştir. Yani yeniden finansman bir diğer adıyla refinansman adı altında yeni bir yapılanma imkanı sunuldu. Konut kredisi , kredi kartı , bireysel ihtiyaç kredisi gibi konularda uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Uzmanlar kredi olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana ziyaretçi memnuniyetini ana prensip olarak tutmaya devam etmekteyiz.
Daha fazlası için başvuru yapabilirsiniz.

Uzmanlar Kredi Borçsuz Günler Diler.