• %
 • AMERIKAN DOLARI
  7,5156
  % -0,71
 • € EURO
  8,9617
  % -1,04
 • £ POUND
  10,4788
  % -0,68
 • ¥ YUAN
  1,1557
  % -0,50
 • РУБ RUBLE
  0,1028
  % -0,49
 • BITCOIN
  421655,385
  % -8,32
 • BIST 100
  1.562,87
  % 0,35

6 Ay Ödemesiz Esnaf Kredisi

6 Ay Ödemesiz Esnaf Kredisi
blank

6 Ay Ödemesiz Esnaf Kredisi

KREDİ BAŞVURUSU

6 ay ödemesiz esnaf kredisi oldukça avantajlı bir kredi seçeneğidir. Esnaf vatandaşlarımız için verilen bu kredi türünü 6 ay sonraya erteleme imkânınız bulunuyor. Restoran ve dükkanların büyük ölçüde kapalı kaldığı 2020 yılının zararlarını bu şekilde kapatabilirsiniz. Esnaf olarak hizmet veren bir kişiyseniz uzmanlar kredi ekibi ile kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede sizler için kredi paketleri ve raporlarını size sunarak en avantajlı krediyi çekmenizde yardımcı olacaklardır.

Esnaflar için kaçınılmaz bir fırsat olan 6 ay ödemesiz esnaf kredisinin mantığı ise oldukça basittir. Borcunuz var ise bu krediye başvurarak toplu bir para alabilirsiniz. Bu sayede hem borcunuzu kapatabilir hem de rahat bir şekilde kredinizi ödeyerek zamandan kazanabilirsiniz.

6 Ay Ödemesiz Esnaf Kredisi Başvurusu Nasıl Yapabilirim? 6 Ay Ödemesiz Esnaf Kredisi

Esnaf kredisi başvurusu için www.uzmanlarkredi.com adresinden bizlerle iletişime geçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Biz, sizler için en uygun ve en az faizli kredi seçeneklerini sunarak daha verimli bir kredi süreci yaşamanızı sağlamaktayız. Hem ülke hem de kendi ekonomik kalkınmanız için kredi çekmeniz mantıklı bir hareket olacaktır. Örneğin 50.000 TL borcunuz var ise bunu size uygun olan bankadan en kısa sürede çekebilirsiniz. Oldukça az faiz oranı ve uzun vadeyle ödeyebilirsiniz. Borcunuzu bir kişiye 1 gün içerisinde ödemek yerine, bankadan kredi çekerek bankaya 12, 24, 36, 48, 72 ay gibi vade seçenekleri ile ödeyebilirsiniz.

6 Ay Ödemesiz Esnaf Kredisi İçin Neler Gereklidir?

İnternet üzerinden başvuru yapma imkânınız bulunuyor. Bunun yanında ek olarak banka sizlerden nüfus cüzdanı fotokopisi, vergi levhası ve esnaf oda kaydı isteyebilir. İşletmenizin vergi sicil kaydı olması da kredi çekmenizi oldukça kolaylaştıracaktır. Ayrıca ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, ortaklık ya da mal varlığı dökümleri, gelir tablosu ve bilanço da istenebilir. Zaten bir işletme sahibiyseniz bunları kolay şekilde halledebilirsiniz. Krediniz onaylandığı anda evraklarınız ile birlikte başvurduğunuz bankaya gidebilir ve paranızı teslim alabilirsiniz. 6 ay sonra ise ödemelere başlayabilirsiniz. 6 ay boyunca hiçbir taksit ödemeden işlerinizi düzene koyabilir ve tüm borçlarınızı kolayca kapatabilirsiniz.

6 Ay Ödemesiz Esnaf Kredisini Kimler Çekebilir?

Ülkemizde hemen her işletme kredi çekerek kolay bir şekilde işlerini halletmektedir. KOBİ’ler yani 250’den az çalışanı olan esnaflar işletmeleri için esnaf kredisi çekebiliyorlar. İşletmenizi daha da büyütmek ya da borçlarınızı kapatmak için esnaf kredisine başvurabilirsiniz. Bu krediler içinde ise en mantıklı olanı 6 ay ödemesiz esnaf kredisidir. Sizden istenen belgeleri hazır ederek en yakın şubeye ya da mobil bankacılık yardımıyla kredinizi çekebilirsiniz. Çekmek istediğiniz miktardan, vadeden ya da faizlerden memnun değilseniz uzmanlar kredi ekibi ile iletişime geçerek sizin için raporlama yapılmasını isteyebilirsiniz.

Uzmanlar kredi borçsuz günler diler